Inspiracje, pomysł na prowadzenie bloga

Witajcie!

Będzie to taki pierwszy post, który tu zamieszczę. Przyznam się,że jakiś czas zastanawiałam się nad tym, jak ma wyglądać moja pierwsza działalność na blogu. Nie chciałam, aby było to coś na zasadzie ,,Jestem....interesuję się....''. Po zebraniu myśli wpadłam na pomysł, aby napisać o tym skąd czerpię moje inspiracje, oraz o temacie bloga. Bo wydaje mi się,że ta druga część będzie tak naprawdę najważniejsza, bo jak tu czytać coś o czym nie ma się zielonego pojęcia.

Temat bloga

Jest to część, która tak naprawdę jest nieunikniona jeśli decydujemy się na pisanie bloga. Bez wyboru odpowiedniego tematu trudno jest o czymkolwiek napisać. Zanim zdecydowałam się na założenie obecnego, pomyślałam o tym co tak naprawdę lubię robić. Nie brałam tutaj pod uwagę moich zainteresowań, jednak pomyślałam o moich zdolnościach. Po chwili namysłu stwierdziłam,że uwielbiam pisać bardzo rozbudowane wypowiedzi, wyrażać swoje zdanie na wiele tematów, które przeważnie budzą dużo kontrowersji wśród ludzi. Dlatego postanowiłam dzielić się tutaj moimi spostrzeżeniami, opinią i poglądami. Myślę,że to może okazać się całkiem interesujące... Oczywiście nie zabraknie tutaj luźnych postów oraz relacji z mojego życia. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie.
Pisanie tutaj traktuję jako przygodę. Chcę się sprawdzić w każdej dziedzinie, próbować wszystkiego. Czerpać radość...

Inspiracje

Skąd biorę inspiracje? Wydaje mi się,że ze wszystkiego. Jestem osobą, która jest obserwatorem. Zawsze zauważam te najmniej doceniane i widziane rzeczy. Staram się zwracać uwagę na każdy drobny szczegół. Jako ,że jest to taki trochę refleksyjny blog, swoje inspiracje biorę z mojego doświadczenia, z rzeczy, które przeżyłam, mam o nich jakieś pojęcie. Dlatego nie będę poruszać tematów, w których trudno będzie mi się wypowiedzieć. Można też powiedzieć,że ludzie są moją największą inspiracją, ich zachowania, zwyczaje. Często zastanawiam się nad tym co przyniesie przyszłość, wymyślam różne scenariusze i dążę do ich spełnienia. Wystarczy chcieć coś zauważyć, a od razu można poczuć dreszcz inspiracji na swojej skórze....

7 komentarze:

 1. To nie pozostaje nic innego, jak tylko życzyć Ci sukcesów w prowadzeniu bloga! I mnóstwo, mnóstwo fajnych inspiracji!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo :) Mam nadzieje,że weny twórczej mi nie zabraknie.

   Usuń
 2. Bloger generalnie powinien mieć zdolność czerpania inspiracji z powietrza - głupia ławka powinna go natchnąć, warto szukać tematów wszędzie ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Postaram się czerpać inspiracje z rożnych bardzo różnych rzeczy. Dziękuję za rady :)

   Usuń
 3. Życzę Ci powodzenia z blogiem! Na pewno znajdziesz mnóstwo ciekawych tematów i będę tutaj często wpadać!

  OdpowiedzUsuń
 4. Sam ostatnio zastanawiałem się jaki pomysł byłby najlepszy w prowadzeniu bloga tak naprawdę.

  OdpowiedzUsuń

By. ŚmietNiki. Obsługiwane przez usługę Blogger.
♥ Zaobserwuj mojego bloga, jeśli Ci się spodobał
♥ Podaj w komentarzu link do swojego bloga, a go odwiedzę
♥Każdy komentarz motywuje mnie do dalszej pracy