O mnie

Kim jestem?

Pewnie zadajecie sobie to pytanie od razu po tym gdy tutaj trafiliście.W tej zakładce chciałabym Wam przybliżyć moją osobę. 

  • Mam na imię Weronika
  • Mam 18 lat
  • Mieszkam za granicą, dokładniej w Holandii.
  • Uważam,że mam duszę artysty. W jednej z zakładek, które znajdują się na moim blogu będę dodawać swoje rysunki.
  • Uwielbiam czytać książki, szczególnie te, które poruszają problemy nastolatków.
  • Przed obecnym blogiem prowadziłam cztery inne. Pierwszym był blog,który wyjątkowo osiągnął dużą popularność co było dla mnie naprawdę zdumiewające. Jednak przez to,że prowadziłam go mając 12 lat można go nazwać nieco...infantylnym. Muszę przyznać,że pisanie na nim sprawiało mi ogromną radość,cieszyłam się,że mogę podzielić się z kimś moimi zainteresowaniami. Pozostałe blogi prowadziłam bardzo krótko, w większości były na nich wpisy, które miały się nijak co do ogólnych założeń bloga.

To takie podstawowe informacje dotyczące mojej osoby. Myślę,że z czasem będzie można mnie bliżej poznać, tym bardziej,że większość wpisów będzie dotyczyło moich poglądów.

Skąd pomysł na bloga?

Od urodzenia uwielbiałam pisać, tworzyć. W ten sposób wyrażałam siebie. Stawało się to cząstką mnie. Czasem nawet udawało mi się zdobyć jakąś nagrodę za wiersz bądź opowiadanie. Był czas kiedy pokładałam swoją przyszłość z tworzeniem. W przeszłości prowadziłam już kilka blogów o czym już wcześniej wspominałam. Były one jednak totalnie amatorskie, od wyglądu aż po treść. Z czasem moje zainteresowania ulegały zmianie, jak i do tej pory nie zmieniają się co kilka miesięcy. Jestem osobą, która próbuje swoich sił we wszystkim. Nie potrafię zostać przy jednym zainteresowaniu. Przyznam się do tego,że zawsze brakowało mi systematyczności,mam nadzieję,że tym razem moje posty będą pojawiać się regularnie.

1 komentarze:

  1. Kiedy ma się tak dużo zainteresowań, to bardzo trudne, żeby utrzymać bloga w ryzach i regularnie coś na niego wstawiać... znam to z autopsji :) Dlatego też trzymam kciuki za powodzenie w prowadzeniu!

    OdpowiedzUsuń

By. ŚmietNiki. Obsługiwane przez usługę Blogger.
♥ Zaobserwuj mojego bloga, jeśli Ci się spodobał
♥ Podaj w komentarzu link do swojego bloga, a go odwiedzę
♥Każdy komentarz motywuje mnie do dalszej pracy